535 366 774

tomaszow@wikana.pl

Nowa inwestycja
w Tomaszowie Lubelskim


Leśne Zacisze to najnowszy projekt grupy kapitałowej Wikana SA  realizowany w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Ordynackiej. W inwestycji dostępne będą mieszkania jedno, dwu, trzypokojowe, w metrażu od 25 do 69 m2. Lokale mieszkalne zostały precyzyjnie przygotowane i dopracowane pod kątem liczby pomieszczeń oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Baza  oferowanych mieszkań zaspokoi potrzeby singli jak również rodzin z dziećmi.

Mieszkania z ogródkami
i balkonami


Nabywcy mieszkań usytuowanych na parterze do swojej dyspozycji będą mieli przestronne ogródki, a lokale na piętrach będą posiadały słoneczne balkony. Pięciokondygnacyjne budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również na kondygnację podziemną, na której znajdować się będą garaże wielostanowiskowe. W ofercie nie zabraknie także zewnętrznych miejsc postojowych oraz funkcjonalnych komórek lokatorskich, które dla wygody mieszkańców  zostaną zlokalizowane  na piętrach poszczególnych budynków.

Eleganckie budynki
z widokiem na las


Budynki mieszkalne cechują się prostą, elegancką i ponadczasową formą. Zespół zaprojektowano w postaci równoległych do siebie zabudowań, w szczególny sposób zwracając uwagę na doświetlenie oraz zapewnienie bezpośredniego widoku na okoliczne lasy. Duże przeszklenia zagwarantują maksymalne doświetlenie pomieszczeń oraz zapewnią niesamowite widoki na otaczającą zieleń. Elewacja nawiązująca do barw natury doskonale wkomponuje się w otaczający krajobraz.

Zielone otoczenie
dla mieszkańców

Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. ciągi pieszo-jezdne, oświetlenie terenu, a także mała architektura oraz przeznaczony dla najmłodszych plac zabaw. Wszystko blisko natury i otaczającej przyrody sprawia, że to miejsce dla osób ceniących ciszę
i spokój, a jednocześnie chcących się szybko dostać do całego bogactwa miasta.

Leśne Zacisze to:

254 MIESZKAŃ
W 6 BUDYNKACH

Budynki mieszkalne cechujące się elegancją i ponadczasową formą

METRAŻ
OD 25 DO 69m2

Do wyboru od 1 do 3 przestronnych
i funkcjonalnych pokoi

Wyjątkowa
lokalizacja

Miejskie udogodnienia
w harmonii
z zielonymi terenami

MIEJSCA POSTOJOWE DLA MIESZKAŃCÓW

W ramach inwestycji powstaną garaże podziemne oraz zewnętrzne parkingi

Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb

 • metraż od 25 do 69 m2
 • od 1 do 3 pokoi

  Masz pytania?

  Napisz do nas!  535 366 774

  tomaszow@wikana.pl

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wikana

  * pola wymagane